O naszym
przedszkolu

Nasza Filozofia

Miłość do dzieci i ogromna fascynacja ich potencjałem i ciekawością świata zainspirowały nas do stworzenia Bright Beginners. Naszym celem było stworzenie dzieciom możliwości rozwijania zainteresowań i warunków aby przy wsparciu nauczycieli i rodziców odkryły swój talent.

Jesteśmy międzynarodową, anglojęzyczną placówką koncentrowaną na zdrowym stylu życia i zdrowym odżywianiu. Jako jedyni (wśród placówek anglojęzycznych w Polsce) stosujemy również elementy Metody Marii Montessori, aby wszechstronnie rozwinąć naszych wychowanków. Przedszkole jest kameralne i panuje w nim rodzinna atmosfera. Grupy liczą 16 dzieci, każdą z nich prowadzi dwoje pełnych pasji nauczycieli (w tym jeden native speaker języka angielskiego).

Do dyspozycji dzieci jest piękny ogród gdzie obserwują przyrodę, uprawiają warzywa, w okresie letnim jeżdżą na kucyku. Aby pobudzać ciekawość dzieci co miesiąc zabieramy je na ciekawe wycieczki. W Bright Begginers zajęcia są prowadzone w oparciu o brytyjski program wczesnego nauczania Early Years Foundation Stage. Dla uczniów, którzy naukę kontynuowali będę w polskiej szkole podstawowej, wprowadzamy również równolegle podstawy polskiej podstawy programowej wymaganej przez MEN.

 

Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków dla dzieci aby przy naszym wsparciu osiągnęły swój pełny potencjał.