Program
nauczania

Zajęcia dodatkowe

Aby nasze dzieci miały okazję doświadczyć a potem samodzielnie spróbować różnych rzeczy i odkryć swój talent- zaprosiliśmy do współpracy najlepszych specjalistów: utalentowany Nowozelandczyk kompozytor i nauczyciel muzyki-rozwija nasze maluchy muzycznie, mamy wspaniałego trenera piłki nożnej, pełną pasji nauczycielkę Zumby i wielu innych specjalistów (psycholog, logopeda) Ponieważ według badań naukowych dzieci do 7 roku życia są w stanie przyswoić każdy język obcy z idealnym akcentem- wszystkie języki obce są uczone przez native speakerów. Native speaker j. angielskiego jest w każdej grupie, język hiszpański także jest prowadzony przez native speakera.

Wszechstronny rozwój

Dzieci mają wiele warsztatów: dogoterapię, ceramikę, malowanie porcelany, sensoplastykę etc. Raz na dwa miesiące odwiedza je gość który zapoznaje je z kulturą swojego kraju: Japonią, Meksykiem etc,Dzięki temu maluchy są otwarte, poznają kuchnie i muzykę całego świata, uczą szacunku dla różnorodności  i ludzi z różnych kultur.

Ponieważ uczenie przez doświadczanie- z wykorzystaniem emocji jest najskuteczniejszą formą przyswajania wiedzy, nawiązaliśmy współpracę z specjalistami w okolicy takimi jak lekarz, dentysta, weterynarz. Dzieci odwiedzają gabinety specjalistyczne poznając dany zawód i uczą się np. dbać o zdrowie.