O naszym
przedszkolu

Wizja i misja

Wizja:

Wyobraź sobie dziecko, które wierzy w siebie, podąża za marzeniami i nie boi się próbować nowych rzeczy. Dziecko, które, nie poddaje się nawet jeśli coś mu nie wychodzi. Dziecko, które z szacunkiem traktuje innych ludzi i rozumie swoje emocje. Dziecko, które swobodnie mówi po angielsku, ma zdrowe nawyki żywieniowe i lubi sport. Takie są wszystkie nasze dzieci. Dzięki bezpiecznemu otoczeniu i przyjaznej, wspierającej atmosferze każdy może być tu w pełni sobą i rozwijać swoje talenty.

Misja:

Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i ma jakiś talent. Naszą misją

jest go odkryć. Wierzymy, że przedszkole to niezwykle ważny etap edukacji, w którym dziecko nie tylko się bawi, ale przede wszystkim kształtuje wyobrażenie

na temat siebie i otoczenia. W którym uczy się kreatywnie podchodzić do zadań, odważnie odkrywać świat, z szacunkiem odnosić się do innych ludzi, nie poddawać negatywnym emocjom. Jeśli dziecko otrzyma wsparcie i akceptację na tym właśnie etapie życia w przyszłości może osiągnąć wszystko czego pragnie.

Jak to robimy i jakie są tego efekty?

Naszym sekretem jest indywidualne podejście do każdego dziecka. Dlatego stworzyliśmy Bright Beginners. Kameralne przedszkole z rodzinną atmosferą, małymi grupami- do 16 dzieci-gdzie o każdą grupę troszczy się dwóch nauczycieli. Piękny ogród, w którym dzieci jeżdżą konno, uprawiają warzywa czy obserwują przyrodę pomaga im rozbudzić ciekawość świata. Pełni pasji nauczyciele i instruktorzy zajęć dodatkowych dbają o to aby nasze dzieci miały okazję doświadczyć i samodzielnie spróbować różnych rzeczy i odkryć swój talent. Zdrowy styl życia jest dla nas niezwykle ważny, dlatego uprawiamy sport, sami sadzimy warzywa, prowadzimy warsztaty gotowania. Menu układa dietetyk dziecięcy a posiłki przygotowane są na miejscu z produktów z ekologicznych upraw. Dodatkowo samodzielnie pieczemy chleb i przygotowujemy soki. Nasza Kadra pochodzi z różnych kultur ale łączy nas miłość do dzieci, pasja i wrażliwość na ich potrzeby. Rozbudzamy radość odkrywania świata dzięki zasadzie “learning by doing” w tym celu przeprowadzamy wiele eksperymentów naukowych, wykorzystujemy mikroskopy.  Motywujemy dzieci stosując elementy metody Montessori.  Kierujemy się zasadą „Pomóż mi zrobić to samodzielnie”. Oferujemy znacznie więcej niż anglojęzyczne , międzynarodowe przedszkole. Oferujemy miejsce, które powstało z miłości do dzieci i którego celem jest wsparcie indywidualnego potencjału każdego dziecka.