Polub nas na Facebook'u

 

Nasza filozofia

W naszym międzynarodowym przedszkolu spotykają się dzieci różnych kultur. Dzięki obecności native speakers z UK i USA dzieci polskiego pochodzenia w sposób całkowicie naturalny przyswajają język angielski. Dzieci są „zanurzone” w języku angielskim- towarzyszy im on podczas codziennych czynności, zabaw, spacerów i piosenek - dlatego bardzo szybko komunikacja w tym języku staje się naturalna.

Naszym celem było stworzenie miejsca gdzie dzieci będą czuły się dobrze i bezpiecznie, które będzie ich drugim domem. Bright Beginners dzięki staranie przemyślanemu otoczeniu- piękny dom z ogrodem- zapewnia kontakt z naturą i prowokuje do zaspokajania ciekawości świata.

Wiemy, że każde dziecko jest inne i wyjątkowe dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli, dla których praca z dziećmi to coś więcej niż zawód- to pasja i powołanie. Naszym celem jest stworzenie optymalnych warunków do rozwoju każdego dziecka- małe grupy, serdeczna, rodzinna atmosfera sprawiają, że każde dziecko otrzymuje maksymalną ilość wsparcia uwagi i opieki.

partnerzy

  •  hamak
  • minibasket
  • matchpoint
  • milejowe
  • hp

Monitoring

monitor

media o nas

2018  Prywatne przedszkole językowe, międzynarodowe Wrocław