Polub nas na Facebook'u

 

Kadra

 

Marta Papiernik

Marta Papiernik

Nazywam się Marta Papiernik, jestem dyrektorem Bright Beginners.  Posiadam doktorat z pedagogiki i  bogate doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej. Studiowałam także filologię angielską. Przez lata pracy zawodowej miałam możliwość obserwacji i nauczania dzieci z różnych środowisk. Pracowałam w przedszkolach międzynarodowych takich jak Milkshare Montessori w Londynie Od pięciu lat prowadzę zajęcia i warsztaty z pedagogiki zabawy, edukacji muzycznej, arteterapii i metodyki edukacji przedszkolnej na Uniwersytecie Wrocławskim. Okres pomiędzy 2 a 6 rokiem życia dziecka jest niezwykle ważny dla jego przyszłego rozwoju.  Dziecko kształtuje nastawienie do nauki i wyobrażenie o sobie i swoich możliwościach. Jest to pierwszy odcinek na długiej drodze edukacji. Moim celem było stworzenie bezpiecznego, przyjaznego miejsca w którym można nauczyć się języków, nawiązać przyjaźnie, uwierzyć w siebie i odkryć lub rozwinąć swoje zainteresowania. 

 

Alixandra Porembski

Alixandra Porembski

Mam na imię Alixandra, urodziłam się w Californii, w USA. Niedawno przeprowadziłam się do Polski z Chicago. Ukończyłam studia z zakresu Edukacji Muzycznej. Moja pasja do nauczania rozpoczęła się od pracy w Centrum Sportu i Rekreacji prowadzonym przy Kościele przez moich rodziców. Poza muzyką interesują mnie także nauczanie języków i poznawanie innych kultur. Mam duże doświadczenie zarówno w nauczaniu muzyki jak i języków obcych. Mój mąż jest Hiszpanem, poza angielskim i hiszpańskim znam także włoski, portugalski , obecnie uczę się polskiego. Uczenie dzieci w przedszkolu międzynarodowym i możliwość obserwowania ich rozwoju sprawia mi ogromną przyjemność. 

 

Beata Kosser-Politowska
Beata Kosser-Politowska

Mam na imię Beata. Jestem absolwentką studiów pedagogicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego.Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w Polsce, a także w przedszkolach międzynarodowych m.in. Marii Montessorii w Irlandii. Kontakt z dziećmi przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Od zawsze interesowała mnie psychologia rozwoju dziecka, sposób w jaki dziecko patrzy na świat i stara się je rozumieć. Fascynuje mnie dziecięca ciekawość, szczerość i niepohamowany entuzjazm w poznawaniu świata. Staram się patrzeć na świat oczami dziecka, przez co lepiej mogę zrozumieć jego potrzeby, pragnienia i zainteresowania. Uważam, że każde jest wyjątkowe i inne, dlatego jestem zwolennikiem indywidualnego podejścia do dziecka.Obcowanie z dziećmi jest dla mnie motywacją i inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań, pomysłów i wyzwań związanych z nauczaniem. Bardzo lubię prowadzić zajęcia plastyczno- techniczne i muzyczno- ruchowe, a także patrzeć na twarze dzieci skupionych przy pracy. Bezcenna jest dla mnie radość i satysfakcja dziecka z tworzenia, poznawania i odkrywania nowych rzeczy. Chętnie uczestniczę w różnych kursach i szkoleniach. Interesuje mnie pedagogika M. Montessorii, oraz zabawy Klanza. Zdobytą wiedzę wykorzystuję w pracy z dziećmi. Prywatnie jestem mamą 7 letniego Huberta i 4 letniej Karoliny. Dzieci zmieniły moje życie, odkrywam z nimi świat na nowo, z dziecięcej perspektywy :)

 

Karolina Więcek-Krzysik
Karolina Więcek

Nazywam się Karolina Więcek-Krzysik i jestem wychowawczynią grupy "Stars". Jestem pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz kurs w Studium Intensywnej Nauki Języka Angielskiego Uniwersytetu Wrocławskiego (English Language Centre). Ukończyłam także kurs kwalifikacyjny z zakresu metodyki nauczania j. angielskiego we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz uzyskałam certyfikat City & Guilds Teaching Diploma (IESOL, ESOL). Posiadam także kwalifikacje do prowadzenia zajęć metodą Dobrego Startu prof. M. Bogdanowicz oraz uprawnienia do samodzielnej pracy metodą ruchu rozwijającego, bazującego na metodzie Weroniki Sherborne. Jestem osobą pogodną o pozytywnym nastawieniu do ludzi i otaczającej mnie rzeczywistości. Interesuje się psychologią, akwarystyką i dogoterapią. Uwielbiam podróże oraz poznawać nowe miejsca. Staram się ciągle doskonalić swoje umiejętności oraz wiedzę pedagogiczną, uczestniczę w wielu warsztatatach, szkoleniach i konferencjach.

Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako nauczycielka wychowania przedszkolnego i lektorka j.angielskiego w placówkach zarówno publicznych jak i prywatnych a także jako animatorka czasu wolnego oraz wychowawca na koloniach letnich i zimowiskach. Prowadzę również zajęcia dla słuchaczek Teb Edukacji z zakresu pielęgnacji i wychowania dzieci oraz opieki nad dziećmi.

Praca z dziećmi to moja pasja, która daje mi dużo satysfakcji. Staram się, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dzieci niezykłą przygodą oraz przyniósł dzieciom wiele radości i wpłynął zarazem na ich wszechstronny rozwój. W swojej pracy często odnoszę się do pedagogiki zabawy, gdyż to właśnie zabawa jest główną naturalną aktywnością przedszkolaków. To właśnie dzieci uczą nas cieszyć się z drobnych rzeczy i zachwycać światem, cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragną.

 

James Gray
JamesGray

Mam na imię James, jestem nauczycielem. Pochodzę z okolic Londynu. Ukończyłem studia na uczelni w Worcestershire, niedaleko Birmingham. Już jako dziecko miałem możliwość mieszkać za granicą, między innymi w Arabii Saudyjskiej, na Wyspach Falklandzkich, w Niemczech czy Holandii a obecnie od dwóch lat w Polsce.

Dzięki podróżom i pobytom w różnych krajach miałem styczność z wieloma językami obcymi. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Pracowałem w przedszkolu międzynarodowym . Praca z dziećmi i nauczanie poprzez zabawę, ruch, piosenki sprawiają mi przyjemność. Cechuje mnie duża cierpliwość- szczególnie w pracy z dziećmi. Z radością obserwuję ich rozwój poprzez zabawę i odkrywanie świata.Wierzę że naszym zadaniem jest nauczanie dzieci języków obcych oraz wspieranie ich poznawania otaczającego świata z wykorzystaniem wszystkich zmysłów.

partnerzy

  •  hamak
  • minibasket
  • matchpoint
  • milejowe
  • hp

Monitoring

monitor

media o nas

2018  Prywatne przedszkole językowe, międzynarodowe Wrocław